[O2] TUTORIAL - Montaż podświetlenia przestrzeni na nogi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • koleś
    odpowiedział(a)
    To jest właściwy pin do podświetlenia nóg.

    Zostaw komentarz:


  • popek1916
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez gradek Zobacz wpis
    popek1916 sam rozwiązałeś problem. Masz nie odpowiednią końcówkę przewodu.
    Ale nie byłem pewien swojej odpowiedzi.
    To jeszcze proszę mnie upewnić czy ta z linku podejdzie.

    Pozdrawiam.

    Zostaw komentarz:


  • gradek
    odpowiedział(a)
    popek1916 sam rozwiązałeś problem. Masz nie odpowiednią końcówkę przewodu.

    Zostaw komentarz:


  • popek1916
    odpowiedział(a)
    Dzięki za linka. Z tego spisu chyba wynika że wystarczy wyjąć zawleczke i się wpiąć.
    Ja wygrzebalem jeszcze na tej stronie
    Blog poświęcony modyfikacjom i ulepszeniom przeprowadzanym na samochodach marki VW. Zawiera również opisy ciekawostek, akcesoriów i doraźnych napraw.

    że w borda wpinamy się końcówka że zdjęcia nr. 1 a ja mam taką jak na zdjęci nr. 2.

    ​​​
    Załączone pliki

    Zostaw komentarz:


  • popek1916
    odpowiedział(a)
    No właśnie tą zawleczke wyciągnąlem i dalej nic. Rozmawiałem z chłopakiem który robił mi całą wiązke i mówi że tą kostkę można jeszcze otworzyć. Obejrzałem ją dziś ze dwadzieścia razy i nie doszedłem jak to zrobić. A pin jest trochę za gruby żeby wpiąć się od góry. W O2 FL widziałem na YouTube na kanale krzynol garaż że takową kostkę można otworzyć.

    Zostaw komentarz:


  • Przemek_i
    odpowiedział(a)
    według mnie to musisz wyjąć to różowe "coś"
    wygląda to jak blokada/wsuwka zabezpieczająca piny przed wypadaniem wstecz


    a tu na stronie 88 albo 89 masz jak to rozebrać

    https://porsche.snapon.com/forms/aud...vas1978.35.pdf


    miłej zabawy
    Ostatnio edytowany przez Przemek_i; 26272.

    Zostaw komentarz:


  • popek1916
    odpowiedział(a)
    Witam. Odkopie trochę temat ale potrzebuję pomocy. Dziś zabrałem się za montaż oświetlenia przestrzeni na nogi i natknąłem się na spory problem. Mianowicie pacjent O2 przed FL cała instalacja rozprowadzona na pasażera i na tył,otwory z przodu wycięte, masa podpięta. I jeszcze pin do bordnetz no i pojawił się problem. Wtyczkę mam taką jak na zdjęciu, zawleczke wyciągnąlem ale za nic nie mogę włożyć pinu. Czy ta kostkę trzeba jeszcze jakoś otworzyć żeby wpiac pin? Jeśli tak to proszę o jakieś instrukcję jak to zrobić. Dzięki i pozdrawiam.
    Załączone pliki

    Zostaw komentarz:


  • Przemek_i
    odpowiedział(a)
    2 strony wcześniej kolega krzynol dodał filmik.

    Zostaw komentarz:


  • DJ MŁODY
    odpowiedział(a)
    Przejdź na 1 2 3 strone tam wszystko pisze

    Ale lenistwo

    Zostaw komentarz:


  • marcin607
    odpowiedział(a)
    Jakies kodowanie ?

    Zostaw komentarz:


  • georgg
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez marcin607 Zobacz wpis
    Pany podpinał ktoś chinola? Tam jest jeden kabel z 4lampkami - gdzie je wpiąć

    Wpinasz do brodnetza we wtyczkę B pin 50
    dla O2FL. Masa do jakiejś sruby. Lampki pod siedzeniami mają otwory a z przodu trzeba wycinać otwory w gabce.
    Ostatnio edytowany przez georgg; 28340.

    Zostaw komentarz:


  • Maly745
    odpowiedział(a)
    Ten jeden kabel do BCM-a a drugi do masy

    Zostaw komentarz:


  • marcin607
    odpowiedział(a)
    Pany podpinał ktoś chinola? Tam jest jeden kabel z 4lampkami - gdzie je wpiąć

    Zostaw komentarz:


  • Przemek_i
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez krzynol Zobacz wpis
    jasno mocno, nie fajnie
    Trzeba będzie poszukać jakieś słabsze ledy

    Zostaw komentarz:


  • krzynol
    odpowiedział(a)
    jasno mocno, nie fajnie

    Zostaw komentarz:


  • DJ MŁODY
    odpowiedział(a)
    Przemek_i przeczytaj pytanie które zadałem wszystko jest opisane

    krzynol u mnie tak wygląda przy 20 %

    IMG_20180925_051850_HDR.jpgIMG_20180925_051837_HDR.jpgIMG_20180925_051800_HDR.jpg

    Zostaw komentarz:


  • Przemek_i
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez DJ MŁODY Zobacz wpis
    czy ktoś odpowie na moje pytanie
    A który masz rok auta??

    Zostaw komentarz:


  • DJ MŁODY
    odpowiedział(a)
    czy ktoś odpowie na moje pytanie

    Zostaw komentarz:


  • Przemek_i
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez krzynol Zobacz wpis
    u mnie to nie działa
    to szkoda bo 20% przy ledach w nocy i długiej jeździe troszkę męczy

    Zostaw komentarz:


  • krzynol
    odpowiedział(a)
    u mnie to nie działa

    Zostaw komentarz:


  • Przemek_i
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez krzynol Zobacz wpis
    też sięzastanawiam czy jak założe ledy to nie będzie za jasno te 20%
    jest na to sposób Krzynol

    ustaw w adaptacjach 5% i nie dotykaj menu w MD bo wejście w menu z automatu da 20% - przetestowane.

    Albo poszukamy słabszych ledów

    Zostaw komentarz:


  • krzynol
    odpowiedział(a)
    u mnie w O2FL na maxidocie jest ustawienie w % po zapłonie i da się ustawić 20-100 (ustawienie tego poprzez adaptacje VCDS nic nie daje)
    jasność po otwarciu drzwi ustawiamy w adaptacjach i działa 0-100%

    też sięzastanawiam czy jak założe ledy to nie będzie za jasno te 20%

    Zostaw komentarz:


  • Przemek_i
    odpowiedział(a)
    wojtasmazi nie masz uzupełnionego profilu - stąd pytania;

    Jaką masz skodę? O2 czy O2 FL?

    Też nie mam czujnika zmierzchu i mam po zapłonie z regulacją 20-100%. Menu w maxi docie pojawia się po zaptaszkowaniu opcji o której już wcześniej pisałem kilkanaście postów temu.

    Zostaw komentarz:


  • wojtasmazi
    odpowiedział(a)
    Bez czujnika zmierzchu też można włączyć ustawienie jasności po zapłonie ??
    Aktualnie mam lampki podłączone zgodnie ze sztuką ale świecą się tylko po otwarciu samochodu z kluczyka oraz po wyjęciu kluczyka ze stacyjki ale w maxii docie nic nie mam do regulacji.

    Zostaw komentarz:


  • Przemek_i
    odpowiedział(a)
    U mnie jest 20-100%
    a przydałoby się 0-100% po zapłonie bo 20% to delikatnie za jasno po zmroku jak się długo jedzie.

    Zostaw komentarz:

Pracuję...